Řízená a kontrolovaná detoxikace Joalis

Tuto unikátní metodu vyvinul MUDr. Josef Jonáš na základě svého celoživotního bádání v oblasti celostní medicíny. Přestože vychází z tradiční čínské medicíny, přináší celou řadu nových poznatků a také  využívá součastné technologie a znalosti vědy.

Co je to řízená a kontrolovaná detoxikace

Tato metoda spatřuje hlavní příčinu nemocí v toxinech, které se ukládají v tkáních organismu, narušují chod imunitního systému a ten pak nepracuje správně.

Za toxiny považujeme mikroorganismy (bakterie, viry, parazity, prvoky, plísně, zooinfekce), fyzikální toxiny (těžké kovy, radioaktivní prvky, chemické látky, cizorodé bílkoviny, léky, atd.), metabolické toxiny (cukry, gluten, kasein, mucin, lipidy, puriny, biogenní soli), ale také toxiny emočního charakteru (úzkost, strach, agres) a stres. 

MĚŘENÍ

Aktuální stav toxických zátěží v organismu se zjišťuje pomocí přístroje Salvie (modifikace EAV přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku německého lékaře Reinholda Volla). Měří se zde pouze z jednoho bodu na dlani, a to bodu osrdečníku. Vyšetření Salvií není bolestivé. Sonda indikuje pouze povrchové napětí kůže a změnu odporu. Jedná se o tzv. vegetativní funkční test. Sledují se změny v rovnováze vegetativního (autonomního) nervového systému v sympatiku a parasympatiku. Tato změna může znamenat přítomnost toxinů v lidském organismu a zároveň nám může napomoci získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických. 

Jak to funguje

Pokud je toxin přítomen, dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Zároveň jsou s konkrétními toxiny z tkání pomocí preparátů Joalis odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů, protože lidská psychika hraje velkou roli v ukládání toxinů. 

Indikace

Pro všechny, kteří trpí nejrůznějšími chronickými obtížemi, jako je např. alergie, ekzémy, astma, bolesti hlavy, kloubů, páteře, gynekologické potíže, neplodnost, trávicí potíže, borelióza, únava, nervozita, stres apod.

 Je vhodná pro dospělé i děti.

 Joalis lze kombinovat s jakoukoliv klasickou i alternativní léčbou.