Olejová masáž kunye, přestože, nebo právě proto, že je metodou již velmi starou, osvědčeně působí na neduhy, jimiž v dnešní době většina lidí trpí.

V důsledku nepřestávajících každodenních stresových situací, mnoha hodin strávených v sedě, většinou u počítače, konzumací nevhodné stravy, nedostatkem pohybu a nedostatkem spánku se cítíme unaveni, máme chronické bolesti zad, trápí nás bolesti hlavy, jsme podráždění a neveselí.

Tibetská olejová masáž kunye nabízí komplexní řešení formou olejové masáže, která rychle navrací pocit pohody a uvolnění. Je jedinečná ve svém přístupu, kdy v jednom ošetření spojuje ošetření všech složek našeho já - úroveň tělesnou, energetickou i úroveň duševní. Jedině takto je možné dosáhnout obnovení rovnováhy a harmonie celé naší bytosti.

Mnoho starých tibetských textů popisuje regenerační a omlazující účinky masáže kunye. Kunye odstraňuje z těla toxiny, zvyšuje vitalitu a ulevuje od celé škály bolestí. Je doporučováno i jako prevence onemocnění.

Speciálním druhem masáže je masáž energie la. Podle tradiční tibetské medicíny je energie la naší hlavní životní energií, která koluje v energetických kanálech a je ovlivňována polohou Měsíce. Je vhodná v kteroukoli dobu, ale nejsilnějších účinků je dosaženo při masáži v den úplňku a při novoluní.

Za součást masáže kunye se dá považovat horme terapie. Je velmi účinná zejména na “studené” nemoci, to znamená poruchy usínání a spánku, poruchy paměti a soustředění, studené končetiny.

Terapeut každou masáž individuálně přizpůsobuje jednak klientově typologii, a také jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu. Součástí káždého ošetření je vstupní vyšetření. 

Závěrem masáže dostanete doporučení ohledně životního stylu a případně i doporučení ohledně stravování.