Tradiční tibetská medicína vnímá lidské tělo jako celek a pracuje s ním na všech úrovních – fyzické, mentální i energetické. Její principy jsou prověřeny tisíciletími praxe, současně jsou však stále relevantní a prospěšné v dnešní době. 

Hlavním cílem tibetské medicíny je prevence nerovnováhy na všech úrovních lidské bytosti - fyzické, duševní i energetické, které společně ovlivňují naše zdraví. Pokud již nerovnováha dospěla až do akutní fáze nemoci, pak lékař stanoví léčbu, která tuto rovnováhu navrátí.

V diagnostice používáme metody vyšetření pulzu, moči, smyslových orgánů a lékařskou anamnézu.

Nabízíme Vám poradenství v oblasti zdravé výživy a životního stylu. Určíme Vaši individuální typologii a stanovíme tomu odpovídající dietu a bylinné doplňky stravy. To vše podle principů tibetské a funkční medicíny (functional medicine). Dle potřeby provedeme ošetření tibetskými terapiemi jako jsou masáže kunye, baňkování, moxa, akupunktura atd. 

Upravením stravy, cvičením, bylinnými přípravky a masážemi pomáháme nalézt ztracenou rovnováhu, a tím dosáhnout stavu optimálního zdraví.

Více o tradiční tibetské medicíně a jejich metodach najdete na:

www.happyandhealthy.cz

www.attm.cz

S čím vám pomůžeme 

Nejčastější potíže, se kterými pracujeme jsou:

- gynekologické problémy (dysmenorea, poruchy libida, endometrióza a infertilita)

- onemocnění dýchací soustavy (alergie, astma, nachlazení, záněty dychacích cest)

- metabolické a endokrinologické potíže (chronická únava, obezita, cukrovka, štítná žláza, dysfunkce nadledvinek atd.)

- potíže s trávicí soustavou (zácpa, průjem, pálení žáhy, nadýmaní, syndrom dráždivého tračníku, reflux, žaludeční vředy, chronická gastritida a zánětlivá onemocnění střev)

- potíže se žlučníkem a játry (jaterní steatóza, hepatitida a cholecystitida)

- dermatologické problémy (akné, ekzém)

- psychické poruchy jako deprese, vyhoření, uzkost

a další...

 Co s sebou:

 Na první návštěvu si sebou, prosím, vezměte:

- ranní moč

- Váš jídelníček za poslední tři dny před návštěvou

 

 Cena návštěvy je 800 Kč/hod

 

*Upozornění *

V rámci České republiky je "tibetská medicína" vnímána dozorovými orgány na poli zdravotnictví jako metoda tzv. "alternativní", kterou vzhledem ke stávající platné legislativě nelze považovat za metodu zavedenou (zák. č. 373/2011 Sb., § 33), není součástí doporučených léčebných postupů garantovaných odbornými lékařskými společnostmi, neprošla ověřováním (včetně účinku a bezpečnosti podávaných přírodních látek) a nelze tudíž dozorovými orgány na poli zdravotnictví garantovat její bezpečnost a účinnost. Veškeré procedury tak klient podstupuje na základě svého svobodného a informovaného rozhodnutí a na své vlastní riziko.

Tibetské přírodní preparáty nejsou léky ve smyslu zákona.